Kolczyki na prezent dla dziewczynki

W życiu każdej dziewczynki przychodzi taki moment, że zaczyna ona dbać o swój wygląd. Dotyczy to zwłaszcza rodzinnych oraz szkolnych uroczystości, gdzie strój oraz dodatki mają duże znaczenie. Warto więc sprezentować dziecku w wieku szkolnym pierwszą biżuterię, która jednak nie będzie zbyt wyzywająca.

Kolczyki na wkręty

złote kolczyki wkrętyO ile zakup bransoletki czy naszyjnika nie stanowi problemu, to kupując kolczyki trzeba się upewnić, że młoda dama posiada przebite uszy. Najlepiej wybrać się wspólnie na zakupy i pozwolić dziecku samodzielnie wybrać model jaki będzie się podobał. Należy pamiętać, że w wielu szkołach panują restrykcyjne zasady i noszenie zbyt ozdobnej biżuterii jest zabronione. Dotyczy to zwłaszcza kolczyków, które za dużych rozmiarów mogą przeszkadzać na lekcjach w-fu i powodować zagrożenie. Warto przejrzeć więc subtelne złote kolczyki wkręty dostępne w wielu kolorach i kształtach. Niemal każdy jubiler posiada specjalną kolekcję dla dzieci, wśród której królują zwierzęce oraz kwiatowe wzory zdobione kolorowymi cyrkoniami. Na pewno któryś z takich modeli przypadnie dziecku do gustu i sprawi, że chętnie będzie je nosiło każdego dnia. Cena kolczyków typu wkręt nawet ze złota nie jest taka wysoka, jak mogłoby się wydawać.

złote kolczyki wkrętyLepiej zapłacić odrobinę więcej i mieć pewność, że dziecko nie dostanie uczulenia niż ryzykować zakupując kolczyki pochodzące z sieciówek. Poza tym złote wkrętki na pewno są trwalsze i dłużej dziewczynka będzie je nosiła. Mogą stanowić prezent zarówno na urodziny, jak i święta czy komunię. Każda młoda dama na pewno ucieszy się kiedy zobaczy swoją pierwszą biżuterię. Warto rozważyć zakup całego kompletu od razu, bądź dokupować częściowo, by zgromadziła ona kolekcję biżuterii na zmianę. Zupełnie inne kolczyki będą przeznaczone do noszenia do szkoły, a inne na rodzinne wyjścia. W ten sposób uczy się dzieci jak należy o siebie dbać i dopasowywać najmniejsze dodatki podczas tworzenia eleganckiej stylizacji na wspólne wyjście. W dorosłym życiu będą przywiązywały do tego większą wagę. Biżuteria zarówno dla kobiet, jak i dla dzieci stanowi idealny prezent. Nawet małe dziewczynki dostrzegają różnicę w swoim ubiorze kiedy do sukienki ubiorą nowe kolczyki czy naszyjnik. Należy być jednak ostrożnym i wybierać modele, które będą bezpieczne w użytkowaniu.

Dla dziewczynek najlepiej na początku przygody z kolczykami wybierać popularne wkrętki, które nie zahaczą się o ubrania i nie wypadną z ucha podczas zabawy. Dopiero na dalszym etapie można pomyśleć o kolczykach z zapięciem angielskim, bądź całkowicie wiszących.

Dodaj komentarz