Jak pielęgnować usta?

Każda z Pań jest wyjątkowa – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru. Co za tym idzie, nie ma dwóch takich samych ust, co można zauważyć po mijanych ludziach na ulicy. Matka natura dobierając ich wielkość, kształt, kolor i rozmiar wyraża piękno każdej z kobiet. Jeżeli którejś nie podoba się usta, którymi została obdarzona, może sięgnąć po pomoc lekarzy czy kosmetyczek, które zaproponują sposób na ich powiększenie lub wyrównanie.

Usta jak nowe

Przychodząc do gabinetu na zabieg jest się o krok od spełnienia swoich marzeń. Medycyna estetyczna oferuje wiele leków na poprawę kondycji ust. By trwale i bezpiecznie powiększyć usta może pomóc najlepsza neauvia intense. Jest to nowy produkt na rynku, po którego coraz chętniej sięgają kobiety na całym świecie. Został stworzony by nadać czerwieniom wargowym ekstremalnego nawilżenia i pomóc w ich korekcie. Twórcy produktu zapewniają o jego najwyższej jakości dzięki gwarancji użycia najbezpieczniejszych materiałów, jakimi dysponuje obecnie rynek kosmetologiczny. Do tego, wykorzystywana technologia IPN odpowiada za najlepszej jakości hydrożel. Usta po zabiegu szybko się regenerują i zachwycają przez kilka tygodni. Kwas hialuronowy a codzienność Efekt jednorazowego zastrzyku kwasem hialuronowym utrzymuje się od sześciu do dwunastu tygodniu, co jest dobrym rezultatem jak na półgodzinny zabieg. Po wyjściu z kliniki trzeba szczególnie zwracać uwagę jak je pielęgnujemy. Widoczna opuchlizna z czasem schodzi i już po tygodniu można cieszyć się powiększonymi ustami nadającym nam wyrazistości.

kosmetyki do ustW ciągu pierwszego dnia po zabiegu należy smarować usta tylko balsamem z arniką. Po kilku dniach można malować wargi swoimi ulubionymi błyszczykami bez obaw. By obyło się bez zakażenia, tuż po zaaplikowaniu kwasu niewskazane jest dotykanie ich gołymi rękoma. Cienki naskórek narażony jest wtedy na infekcję bardziej niż kiedykolwiek. Najlepiej też, gdy pacjentka wstrzyma się od picia alkoholi i gorących napoi przez pierwsza dobę od aplikacji. Pierwsze trzy dni z nowymi ustami nie są dobrym czasem na opalanie się w słońcu i saunie, jak i korzystanie z basenu. Warto też powstrzymać się od nadmiernej aktywności fizycznej.

Wolność wyboru oraz możliwość podejmowania decyzji składania coraz więcej kobiet na naturalne powiększenie lub korektę ust. Co prawda, wiele osób nadal myśli, że jeśli ktoś powiększa sobie usta to są one nienaturalnych rozmiarów i przez to szpecą zamiast dodawać uroku. Na szczęście te przekonanie powoli odchodzi do lamusa a kobiety decydują się na ingerencję w swój wygląd. Dzięki temu, na świecie przybywa zadowolonych Pań.

Dodaj komentarz