Dlaczego warto wybrać obrączki tytanowe?

Tytan uznawany jest za jeden z najtwardszych metali na świecie. To jego wykorzystuje się do produkcji wytrzymałych narzędzi czy rozwijania zaawansowanej technologii lotniczej lub kosmicznej. Materiał stosowany jest również w implantologii, gdyż w wielu przypadkach okazał się niezawodny. To tylko kilka z powodów, dla których warto zdecydować się na wybór obrączek tytanowych.

Obrączki na zamówienie

obrączki tytanoweJakie jeszcze mają właściwości i co składania do ich zakupu? Niektórzy producenci zdecydowali się na tworzenie ozdób z tytanu, gdyż te zachowują swoje właściwości pomimo upływu lat. To jedna z najciekawszych i najrozsądniejszych alternatyw dla złota. Pierścienie wykonane z tytanu będą przypominać Parze Młodej o jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Nie zniszczą się pomimo częstego czyszczenia i pielęgnowania, gdyż są odporne na działanie wielu chemikaliów oraz wody. To, co wyróżnia tytan spośród innych metali to również odporność na korozję, która zbliżona jest do platyny – na metal w żaden sposób nie wpływa woda morska ani chlor, co oznacza, że z obrączką można swobodnie kąpać się na basenach i wypoczywać nad brzegiem morza.

obrączki tytanoweTytan, w porównaniu do innych metali, z jakich wytwarzane są obrączki, jest nawet kilkukrotnie lżejszy, dlatego nie będzie powodował dyskomfortu. Materiał zachowuje swoją oryginalną, szarą barwę, jednak mimo to utrzymuje połysk i elegancki wygląd. Producenci pierścieni maksymalnie wykorzystują potencjał metalu, tworząc naprawdę gustowne obrączki tytanowe. Produkt najczęściej tworzony jest pod indywidualne zamówienie, przez co Para Młoda może cieszyć się unikatowością swojego pierścienia. Niektórzy producenci podejmują się ręcznej obróbki metalu, co czyni obrączkę oryginalniejszą, a posiadacze mają pewność, że nie znajdą innych takich samych. W ofercie przedsiębiorstw znajduje się kilka gotowych prac, na których można się wzorować, tworząc swój niepowtarzalny kształt. W razie potrzeby pierścień można wzbogacić innymi kamieniami szlachetnymi, pięknie wyglądającym drewnem lub roślinami. Swoboda tworzenia obrączek tytanowych to jeden z zauważalnych atutów wyboru właśnie tego materiału.

Większość Par Młodych projektuje własne pierścienie z tytanu, aby móc się cieszyć nimi przez dziesiątki lat, bez konieczności specjalnego pielęgnowania. Warto zastanowić się nad wyborem tego materiału jako alternatywę dla złota. Ręcznie wygrawerowane wzory na obrączkach tytanowych sprawią, że staną się one jeszcze bardziej eleganckie i godne uwagi. Z pewnością wzbudzą zazdrość u wielu innych osób.

Dodaj komentarz