Co warto wiedzieć o laserze Light Sheer?

Wiele kobiet nawet jeśli nie boryka się z problemem nadmiernego owłosienia to często ma problemy z depilacją. Podrażnienia, skaleczenia, zaczerwieniona i sucha skóra to tylko niektóre z nich. Stosowanie łagodzących balsamów, delikatnych pianek do golenia, czy zamiana ostrych golarek na wosk nie zawsze przynosi rezultaty. Natomiast w przypadku osób z gęstymi i/lub szybko odrastającymi włoskami nawet woskowanie czy IPL nie dadzą zadowalającego rezultatu.

Najlepszej jakości laser

light sheerCzy jest inne rozwiązanie tego problemu? Nowoczesna technologia pozwala obecnie na trwałe usunięcie owłosienia z dowolnej partii ciała. Depilacja laserowa musi być wykonana kilkakrotnie w odstępach czasu, tak by cebulki włosowe zostały całkowicie zniszczone, a włoski nigdy nie odrosły. Do tego służy między innymi laser Light Sheer, będący najbardziej zaawansowanym laserem na rynku. Przed każdą sesją należy zgolić włoski maszynką (nie wyrywać ich), tak by skóra była gładka. Sam zabieg trwa od kilku do nawet kilkudziesięciu minut, w zależności od tego jaka partia ciała jest depilowana. Usuwanie wąsika potrwa krócej niż depilacja całych nóg. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dodatkowa nakładka chłodząca dodana do lasera sprawia, że klientka nie odczuwa także pieczenia, a skóra nie powinna być bardzo zaczerwieniona.

light sheerJedynie Panie o bardzo wrażliwej skórze mogą odczuwać lekki dyskomfort, w związku z tym po depilacji zabronione jest opalanie się (także na solarium), wykonywanie peelingów (mechanicznych i chemicznych), czy agresywne mycie skóry. Skóra powinna dojść do siebie, zostać zregenerowana. Liczba zabiegów depilacji zależna jest od lasera i od rodzaju włosków. Najłatwiej usuwa się te ciemne u klientek mających jasną skórę, najtrudniej usuwa się włoski blond i siwe. Owłosienie słabe i cienkie usunie się szybciej niż to mocne i gęste. To dobra kosmetyczka powinna zadecydować ile zabiegów będzie niezbędnych, tak by po nich skóra była aksamitnie gładka, a włoski nie odrosły nigdy. Zazwyczaj jest to około czterech-pięciu zabiegów. Warto zaznaczyć, że salony kosmetyczne oferują atrakcyjne zniżki na depilację laserową. Przykładowo, przy zakupie trzech zabiegów czwarty będzie za darmo.

Depilacja z wykorzystaniem lasera Light Sheer to obecnie najlepsza opcja na rynku, jeśli chodzi o permanentne usuwanie owłosienia. Depilacja przede wszystkim jest stosowana u kobiet, ale mogą z niej korzystać także mężczyźni chcący np. usunąć owłosienie z klatki piersiowej. Dobrze przeprowadzona depilacja nie będzie bolesna, ani nieprzyjemna, za to przyniesie spodziewane rezultaty.

Dodaj komentarz